Tela Bez Çantalar

Çanta sektöründe önemli bir yere ve bilgi birikimine sahip olan Avrupa Çanta, imalatını da yaptığı bez çantaların daha çevre dostu olduğu görüşünü savunmaktadır. Sektördeki pek çok firmanında çevre düzeni ve insan sağlığı için kullanımına teşvik etti bez çantalar içerisinde tela bez çantaları sıklıkla üretilmektedir. Tela bez çantalar sağladığı avantajlar şöyledir:

Çevre kirliliği yapmamaktadır,
Ürün yahut firma tanıtımlarında ideal tercihtir,
Birden fazla kullanıma uygundur,
Yumuşak dokusu ile tahriş etmemektedir,
Yapısında çeşitli plastik ve kimyasal bulunmadığı için insan sağlığına uygundur,
Pek çok logo ve baskı tekniği uygulanabilmektedir,
Her türlü temizlik kategorisinde temizliği yapılabilmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tela bez çantaların avantajlarını göz önünde bulunduran Avrupa Çanta, bu denli yararlı ve kullanışlı olan çanta türü için web sayfasında ayrı bir bölüm oluşturmuştur. Oluşturulan Tela Bez Çanta kategorisindeki bazı çantaların özellikleri şöyledir:

100 gram elyaf kumaştan oluşturulan ve iki farklı renk seçeneği bulunan Renkli Kumaş Bez çantasının üzerine istenilen ürün yahut firma logo baskısı yapılmaktadır.
Eni 35, cm yüksekliği 40 cm, körüğü 10 cm olan Omuz Askılı Postacı Tela çanta modelinin renk tasarımı mavi ve beyaz tonlarındadır.
Beş farklı renk seçeneği olan ve tasarım olarakta oldukça farklı bir tarza sahip Postacı Model Bez Çanta’da 80-100 gram elyaf kumaş kullanılmıştır. Aynı zamanda çantanın körüğü 8 cm, eni 30 cm ve yüksekliği de 40 cm dir.

Gösterilen sonuç sayısı: 11