Postacı Omuz Çantaları

Postacı omuz çantaları yanımıza almak istediğimiz eşyaları güvenli bir şekilde taşıyabilmemizi ve geniş kapasitesi sayesinde bir çok eşyayı alabilmektedir. Bir çok çeşidi bulunan postacı omuz çantaları her boya ve yaşa göre üretilebilmektedir. Postacı omuz çantaları yapıldığı ham maddesi gibi dikkat edilmesi gerekilen özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları şunlardır;

Çantanın yapımında kullanılan ham madde
Çantanın hafif olması
Çantanın askı boyu
Çantanın iç hacmi
Çantanın dayanıklı olması

Yukarıda yer alan maddeler Avrupa Çanta firmamızda dikkate alınarak en kaliteli postacı omuz çantaları üretilmektedir. Avrupa Çanta firmamızda postacı omuz çantalarının farklı bir çok tasarımı bulunmaktadır. postacı omuz çanta seçenekleri şöyledir;

Dikdörtgen şeklinde şık tasarıma sahip olan Postacı Çantası; gri, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahiptir. iki bölmesi ve çantanın ön tarafında bulunan fermuar detayıyla hem kapasite hem de şıklık ön planda bulundurulmuştur.
Bir çok renk seçeneği bulunan hafif Postacı Heybe Tipi Çanta; su geçirmez kumaştan üretilmenin yanı sıra tercihe göre büyük ve küçük boyutlarda da üretilebilmektedir.
Geri dönüşümlü doğa dostu Omuz Askılı Tela Çanta; elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilmekte ve hafif tasarımı ile hem boyun hem de omuz sağlığı dikkatte alınmıştır.
Gri tonlarının hakim olduğu Postacı Model Omuz Çantası; fermuarlı geniş üst bölüm ve bir ön bölümden oluşmasıyla geniş kapasiteye sahiptir.
Siyah ve kırmızı renklerinin hakim olduğu Omuz Askılı Çanta; geniş kapasiteye ve şık tasarım detaylarına sahiptir.

Tek bir sonuç gösteriliyor