Laptop ve Evrak Çantaları

Laptop ve evrak çantaları öncelikle iş hayatında olmak üzere pek çok durumda kullanılan bir çanta türü olup, günlük yaşantınızı da büyük ölçüde kolaylaştırır. Laptop taşımayı ve aynı zaman da evrak taşımayı da kolaylaştıran laptop ve evrak çantaları seçerken ham maddelerinin yanı sıra dikkat edilecek bazı faktörler vardır. Bu faktörlerden bazıları şunlardır:

Ürünün yapımındaki ham maddesi
Ürünün taşıma kapasitesi
Kullanım alanına uygunluğu
Dayanıklılık seviyesi
Laptop boyutlarına uygun olması

Avrupa Çanta firmamız tarafından yukarıdaki maddelerde sıraladığımız faktörlere uygun ve birinci sınıf malzemelerle tasarlanmış kategorimiz; Laptop ve Evrak Çantası seçeneklerimizden bazıları şunlardır:

Lacivert tonlarının hakim olduğu ve dikkat çeken turuncu fermuarlara sahip olan Ekonomik Kongre Çantası; kaliteli malzemeden üretilmiş olup birçok bölmeye sahiptir. Laptop bölmesi bulunur.
Koyu gri tonlarının seçimi ve konforlu tutacağıyla birlikte Kongre Sempozyum Çantası; suya dayanıklı bir ham maddeden üretilmiştir.
Gri kumaşın üzerine kullanılan renkli fermuarıyla Laptop Kongre Çantası; üç bölümden oluşup, dayanıklı ham maddeden üretilmiştir.
Birçok renk seçeneğine sahip olan Ucuz Evrak Çantası; ergonomic yapısıyla günlük yaşantınızda çok fazla yer kaplamadan çok fazla eşya koyabileceğiniz bir çantadır.
Kaliteli imperteks kumaştan üretilen ve üç bölümden oluşan Kongre Evrak Çantası; omuz askısıyla beraber konforlu Kullanım sağlamaktadır.
Şık görünümü ve Lacivert rengiyle beraber Seminer Çantası, kaliteli keten kumaştan üretilmiştir.
Renk seçenekleri ve şık görünümüyle Tablet Çantası; su geçirmez kaliteli kumaştan üretilmiş olup, tabletler için güvenilir bir taşıma çantasıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 22