Kongre Çantaları

Kongre, sempozyum, konferans gibi bilgi ve insan akışının yoğun olduğu yerlerde size lazım olan ekipmanları hem doğru şekilde muhafaza etmeli hem gerektiği anda hızlı bir şekilde ulaşabilmelisiniz. Bu kadar özelliği birinci sınıf üretim bir çantada buluşturabilirsiniz ki Avrupa Çanta bu isteklerin hepsine eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir. Her zevke ve her isteğe uygun kongre ve sempozyum çanta seçeneklerini üretim, kalite ve tasarım özellikleri şöyledir;

Üç bölmeli ve zevkinize göre baskı yaptırıp sizi yansıtacak hale dönüştürebileceğiniz Ekonomik Kongre Çantası ile laptopunuzu daha geniş bir alanda ve daha güvenli bir şekilde taşıma imkanına sahip olmaktasınız.
Gri tonlarındaki şık bir o kadar kibar Kongre Çantaları bir ön bölme ve bir üst bölümden oluşuyor böylece o kadar eşyayı nereye koyacağım derdi ortadan kalkıyor. Laptop bölmesi de mevcut olan çantanın tasarımı bel ve sırt kavisleri göz önüne alınarak oluşturulmuştur.
Ben sadece laptop taşırım gerisine karışmam, diyenlerdensiniz minimal ve şık dizaynıyla Kongre Laptop Çantası tek gözlü laptop taşıma bölmesi ile iyi bir çanta seçeneğidir.
Hem laptop taşıyayım hem evraklar kaybolmasın, diyorsanız Kongre Laptop Çantası isteğinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bir ön bölme bir üst bölüm ve laptop bölmesi mevcut olan çanta darbelere dayanıklılık özelliği de göstermektedir.
Sportif çalışanların da tercih ettiği Kongre Sırt Çantası, sportif bir görünümde olmakla birlikte laptop ve evrak taşınması için alternatif bir seçenektir. Çantanın leke tutmama ve su geçirgenliği az olan kumaşı ile kullanımı daha dikkat çekici bir hal almaktadır.
Suni deri kullanılan ve içine ya da dışına serigrafi baskı imkanı sunan Sırt Çantası İmperteks‘ in farklı renk seçenekleri de mevcuttur.
Laptop ile uğraşmayanlar için minimal tasarımıyla göz dolduran Evrak Çantası kongre ve sempozyumlarda kullanımı ideal çantalar arasında yer almaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 31