İpli Büzgülü Çantalar

Günümüzde insanlar spor, sosyal faaliyet ve eğitim hayatlarında daha taşıması pratik ve hafif çantaları tercih etmektedir. Bu tip çanta tercihlerinde etkili olan sebeplerden bir tanesi ise kalabalık toplu taşıma araçlarıdır. Oldukça kalabalık olabilen toplu taşıma araçlarında bazen çantalarımızın büyüklüğü yahut kalıbı ile ilgili sorunlar yaşamaktayız. Bu tarz sorunları engellemeye yarayan ipli büzgülü çantalar çeşitli özellikleri ile de oldukça avantajlı bir seçimdir. İpli büzgülü çantaların avantajları ve özelliklerinden bazıları şöyledir:

Daha ekonomik bir fiyatta sahiptirler,
Baskı tekniği daha kolaydır,
Her renk çeşidi kolaylıkla bulunmaktadır,
Daha az yer kaplamaktadırlar,
Boyu yahut çanta sıkılığı tamamen kullanıcının elindedir
Çeşit daha fazladır.

Yukarıdaki özellikleri dikkate alan Avrupa Çanta firması üretimini ve satışını yaptığı İpli Büzgülü Çanta kategorisinde hizmet vermektedir. Kategorideki bazı çanta özellikleri şöyledir:

Sarı ve siyah rengin uyumu ile tasarlanmış olan Fermuarlı Cepli İpli Çanta, 32×45 cm ebatındadır. Su geçirmez özelliğe sahip olan çantanın mor renk seçenğide bulunmasının yanı sıra köşelerinde deri parçaları ile tasarlanmıştır. İsteğe göre baskı yapılmaktadır.
İpli Su Geçirmez Torba da ise hem mavi hem de yeşil renk seçnekleri bulunmaktadır. ebatı 35×45 cm olan çantaya istediğiniz baskıyıda yaptırabilirsiniz.
Oldukça kullanımı avantajlı olan İpli Yan Cepli Spor Çanta da mavinin hoş tonları kullanılmasının yanı sıra açık yeşil ile de farklı bir hava katılmıştır. Çantanın iki tarafında fermuar bölümü bulunması eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 3