Ham Bez Çanta

Özellikle çanta sektöründe pek çok tartışma ortamı yaşanmıştır. Tartışma ortamının oluşmasının yahut yaşanmasının en önemli sebebi ise üretilen çantaların insan ve çevre sağlığına ne kadar uygun olup olmadığıdır. Haklı bir sebepten dolayı yaşanan münakaşalarda Avrupa Çanta firması da çanta üretimlerinde insan sağlığı ve çevre dostu ham maddelerin kullanılması gerektiğini vurgulamaktadır. Bu doğrultuda da çalışmalar yapan Avrupa Çanta, çanta satışı gerçekleştirdiği resmi web sitesinde Çanta kategorisi oluşturmuştur. Ham Bez Çanta kategorisinde bulunan bazı çantaların özellikleri şöyledir:

Farklı adet ve ebatlarda özel üretimi de yapılan çanta’nın eni 35 cm yüksekliği 40 cm dir. Uzun saplı kullanımı ile avantaj oluşturan bu Çanta seçeneğinde istek üzerine baskı yapılmaktadır.
Eni 35 cm yüksekliği 40 cm olan ve ham bez kumaştan üretilmiş Ofset Baskılı Ham Bez Çantası, istek üzerine farklı baskı seçenekleri ile de üretilmektedir.
Gene diğer ham bez çantalardaki gibi eni 35 cm yüksekliği 40 cm olan Körüklü Ham Bez Çanta da ayırt edici olarak 8 cm körük bulunmaktadır. Bu Ham Bez Çanta türünde çantanıza istediğiniz baskıyı da yaptırma şansına sahipsiniz.
Renkli Ham Bez İpli Çanta ile hem renkli bir tasarıma sahip çanta satın alırken aynı zamanda kullanım açısından da çeşitli avantaj elde etmiş olmaktasınız.
İpli ve İpli Büzgülü Çantalar ile iki farklı kullanımı tek bir çantada elde etmiş olmaktasınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 19